12 Bieg Rolnika w Białogrądach

14 września 2019 r.

LISTA STARTOWA

 

Lp.  Nazwisko Imię  5 km 2 km rolnik  miejscowość  Klub/Stowarzyszenie
1.  Jerulank Wiesław tak - - Grajewo KS Maratonka Grajewo
2.  Liniewski Jan  tak - - Grajewo KS Maratonka Grajewo
3.  Szycik Waldemar tak - - Ełk KS Maratonka Grajewo
4.  Szumiński Emil tak - - Suwałki -
5.  Sokół Przemysław tak - - Białystok  
6.  Sokół Bartosz tak - - Białystok  
7.  Alicka
Ewa tak - - Szczuczyn  
8.  Koziejko Stanisław tak - - Białystok Biegam dla Justysi
9.  Slekys Giedrius - tak - Litwa, Marijampole Biegimo Klubas

Regulamin XII Biegu Rolnika w Białogrądach

Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter
oraz Klub Sportowy „Maratonka” Grajewo
serdecznie zapraszają na:

XII Bieg Rolnika
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS Rolników
14 września 2019

Patronat honorowy:

Waldemar Remfeld - Starosta Powiatu Grajewskiego

Jacek Konieczny – Nadleśniczy Nadleśnictwa Rajgród

Zapraszamy na 12 Bieg Rolnika do Białogrąd

14 września 2019

Pierwsze biegi rolnika odbywały się w Popowie (miejscowość przy trasie nr 61). Od siódmej edycji wędrujemy po naszej pięknej Gminie. Stratowaliśmy już z imprezą w Wierzbowie (2014), w Rudzie (2015), w Białaszewie (2016), w Danówku (2017) i w zeszłym roku w Sojczynie Borowym. Ten sezon należy do wsi Białogrądy.
ZAPISY, LISTA STARTUJĄCYCH

Dojazd

Białogrądy leżą kilometr od trasy nr 65.
Jadąc od Białegostoku – mijamy Osowiec Twierdzę, przejeżdżamy mosty na Biebrzy i na Kanale Rudzkim, skręcamy tuż za przystankiem PKS w prawo (jest drogowskaz „Białogrądy 1”).
Jadąc od Grajewa – za miejscowością Ciemnoszyje mijamy zakręty: pierwszy w lewo, potem w prawo i od razu w lewo i to już tu, zjeżdżamy z drogi głównej przed przystankiem PKS oczywiście w lewo (Białogrądy 1).
O tej miejscowości i nie tylko, piszemy w "czytaj więcej"..

XI BIEG ROLNIKA w Sojczynie Borowym

wyniki

Blisko 250 uczestników z naszego regionu i Litwy wzięło udział w sobotę w jedenastej edycji biegu rolnika. Tym razem odbył się on w Sojczynie Borowym (gm. Grajewo). Były to też mistrzostwa Podlaskiego Zrzeszenia LZS w biegach rolników.
Otwierając imprezę, wójt gminy Stanisław Szleter podkreślił, że co roku bieg rolnika odbywa się w innej wiosce, by integrować ludzi wokół działalności gminy. Zauważył, że na starcie coraz częściej stają prawdziwi miłośnicy biegów, a dzięki sponsorom są upominki, słodycze czy posiłek dla każdego uczestnika.

XI Bieg Rolnika

Zapraszamy do Sojczyna Borowego

15 września 2018 r.

Jedenasta edycja jesiennego biegu rolników (i nie tylko) zawędrowała do Sojczyna Borowego - wsi położonej oczywiście na terenie gminy Grajewo. Trzy kilometry od drogi krajowej 65, na skraju Bagien Biebrzańskich. Dystans 5 kilometrów. Rolnicy mogą wybrać krótszą wersję 3-kilometrową. Nagrodą główną będzie... może to kogoś zaskoczy - oczywiście kogut. Dzieci i młodzież będą biegać na trasach od 250 m do 1500 m. Biuro i baza zawodów w świetlicy wiejskiej w Sojczynie.

10 Bieg Rolnika - Danówek 2017

foto i wyniki

Wyniki z biegu głównego są w zakładce rolnik/wyniki, natomiast z biegów towarzyszących w pliku.pdf, a trochę zdjęć po kliknięciu czytaj więcej.

K.B.

X Bieg Rolnika - zaproszenie

16 września 2017 r. - Danówek (godz. 10.00)

W sobotę - 16 września spotykamy się w Danówku. Będą biegi młodzieżowe i będzie 5 km doliną rzeki Ełk. Zapisy do biegu głównego należy wysyłać na meila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Lista startowa w zakładce bieg rolnika/lista. Regulamin w pliku.docx lub pliku.pdf.