XI BIEG ROLNIKA w Sojczynie Borowym

wyniki

Blisko 250 uczestników z naszego regionu i Litwy wzięło udział w sobotę w jedenastej edycji biegu rolnika. Tym razem odbył się on w Sojczynie Borowym (gm. Grajewo). Były to też mistrzostwa Podlaskiego Zrzeszenia LZS w biegach rolników.
Otwierając imprezę, wójt gminy Stanisław Szleter podkreślił, że co roku bieg rolnika odbywa się w innej wiosce, by integrować ludzi wokół działalności gminy. Zauważył, że na starcie coraz częściej stają prawdziwi miłośnicy biegów, a dzięki sponsorom są upominki, słodycze czy posiłek dla każdego uczestnika.

X Bieg Rolnika - zaproszenie

16 września 2017 r. - Danówek (godz. 10.00)

W sobotę - 16 września spotykamy się w Danówku. Będą biegi młodzieżowe i będzie 5 km doliną rzeki Ełk. Zapisy do biegu głównego należy wysyłać na meila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Lista startowa w zakładce bieg rolnika/lista. Regulamin w pliku.docx lub pliku.pdf.

XI Bieg Rolnika

Zapraszamy do Sojczyna Borowego

15 września 2018 r.

Jedenasta edycja jesiennego biegu rolników (i nie tylko) zawędrowała do Sojczyna Borowego - wsi położonej oczywiście na terenie gminy Grajewo. Trzy kilometry od drogi krajowej 65, na skraju Bagien Biebrzańskich. Dystans 5 kilometrów. Rolnicy mogą wybrać krótszą wersję 3-kilometrową. Nagrodą główną będzie... może to kogoś zaskoczy - oczywiście kogut. Dzieci i młodzież będą biegać na trasach od 250 m do 1500 m. Biuro i baza zawodów w świetlicy wiejskiej w Sojczynie.

9 Bieg Rolnika - gimnazja

relacja fotograficzna

Sportowej walki było sporo i chyba to widać.

10 Bieg Rolnika - Danówek 2017

foto i wyniki

Wyniki z biegu głównego są w zakładce rolnik/wyniki, natomiast z biegów towarzyszących w pliku.pdf, a trochę zdjęć po kliknięciu czytaj więcej.

K.B.

9 Bieg Rolnika - szkoły podstawowe

relacja fotograficzna

Od zerówek do szóstych klas - to, co udało się uchwycić obiektywem aparatu.