XI BIEG ROLNIKA w Sojczynie Borowym

wyniki

Blisko 250 uczestników z naszego regionu i Litwy wzięło udział w sobotę w jedenastej edycji biegu rolnika. Tym razem odbył się on w Sojczynie Borowym (gm. Grajewo). Były to też mistrzostwa Podlaskiego Zrzeszenia LZS w biegach rolników.
Otwierając imprezę, wójt gminy Stanisław Szleter podkreślił, że co roku bieg rolnika odbywa się w innej wiosce, by integrować ludzi wokół działalności gminy. Zauważył, że na starcie coraz częściej stają prawdziwi miłośnicy biegów, a dzięki sponsorom są upominki, słodycze czy posiłek dla każdego uczestnika.

XI Bieg Rolnika

Zapraszamy do Sojczyna Borowego

15 września 2018 r.

Jedenasta edycja jesiennego biegu rolników (i nie tylko) zawędrowała do Sojczyna Borowego - wsi położonej oczywiście na terenie gminy Grajewo. Trzy kilometry od drogi krajowej 65, na skraju Bagien Biebrzańskich. Dystans 5 kilometrów. Rolnicy mogą wybrać krótszą wersję 3-kilometrową. Nagrodą główną będzie... może to kogoś zaskoczy - oczywiście kogut. Dzieci i młodzież będą biegać na trasach od 250 m do 1500 m. Biuro i baza zawodów w świetlicy wiejskiej w Sojczynie.

10 Bieg Rolnika - Danówek 2017

foto i wyniki

Wyniki z biegu głównego są w zakładce rolnik/wyniki, natomiast z biegów towarzyszących w pliku.pdf, a trochę zdjęć po kliknięciu czytaj więcej.

K.B.

X Bieg Rolnika - zaproszenie

16 września 2017 r. - Danówek (godz. 10.00)

W sobotę - 16 września spotykamy się w Danówku. Będą biegi młodzieżowe i będzie 5 km doliną rzeki Ełk. Zapisy do biegu głównego należy wysyłać na meila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Lista startowa w zakładce bieg rolnika/lista. Regulamin w pliku.docx lub pliku.pdf.

9 Bieg Rolnika - gimnazja

relacja fotograficzna

Sportowej walki było sporo i chyba to widać.

9 Bieg Rolnika - szkoły podstawowe

relacja fotograficzna

Od zerówek do szóstych klas - to, co udało się uchwycić obiektywem aparatu.