22 Bieg Wilka przeniesiony na 3 lipca 2021 r.

Niestety musimy znowu przełożyć start naszego biegu. Serdecznie przepraszamy! Może w wakacje będzie już można normalnie funkcjonować.

Opłacone startowe przenosimy na nowy termin. Tym, którym nie odpowiada data 3 lipca 2021, wpłaty zwrócimy - prosimy o kontakt.

W imieniu Zarządu Klubu

Krzysztof Borawski

Czy będzie Bieg Wilka w maju?

Przenosimy na lipiec?

Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli jednak skorzystać z rezerwowego terminu. Jutro rząd ogłosi, jakie obostrzenia ulegną złagodzeniu. Niestety nie słychać, by dotyczyło to imprez biegowych. Natomiast w dzisiejszym stanie prawnym - tak przynajmniej twierdzą mądrzejsi ode mnie - bieg będzie nielegalny. Miejmy nadzieję, że do wakacji świat zdąży znormalnieć i pobiegniemy już bez przeszkód.

Opłacone startowe przeniesiemy na nowy termin. Tym, którym nie odpowiada data 3 lipca 2021, wpłaty zwrócimy.

Zatem ostateczna decyzja zapadnie jutro - 28 kwietnia 2021 r.

K.B.

 

Bieg Wilka A.D. 2021 - będzie... nie będzie, będzie...

8 maja 2021 / 3 lipca 2021

Z wielką nieśmiałością zapraszamy na Bieg Wilka w Grajewie w sobotę 8 maja 2021 r. Mamy nadzieję, że do tego czasu trzecia fala pandemii przeminie.Gdyby jednak nie było można przeprowadzić tej imprezy, mamy rezerwowy termin w lipcu. Uruchomiliśmy zapisy na stronie elektronicznezapisy.pl (zakładka "zapisy" pod banerem biegu, po lewej stronie). Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem (zakładka "regulamin" pod banerem).

XXII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka 8 maja 2021 r.

I Klubowe Mistrzostwa KS Maratonka

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, Burmistrz Grajewa – Dariusz Latarowski
w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza na:

XXII MIĘDZYNARODOWY ULICZNY BIEG WILKA

I Klubowe Mistrzostwa KS Maratonka

Patronat Honorowy: Artur Kosicki – Marszałek Województwa Podlaskiego

Patronat Lokalny: Waldemar Remfeld – Starosta Grajewski

Dariusz Latarowski – Burmistrz Grajewa

Patronat medialny  Gazeta Współczesna
Partnerzy medialni: e-grajewo.pl, grajewo.pl, grajewo24.pl, zyciegrajewa.pl, jadenapodlasie.pl

22 Bieg Wilka nie odbędzie się... w tym roku

Zostań w domu!

Klub Sportowy Maratonka Grajewo wspólnie z Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego XXII Międzynarodowego Ulicznego Bieg Wilka podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej imprezy, która miała się odbyć 9 maja. Decyzja, w związku z epidemią koronawirusa, wpisuje się w działania, jakie są podejmowane w naszym regionie i całym kraju.

Zapisy ruszyły

Zapraszamy na 22 Bieg Wilka do Grajewa!

Od soboty 15 lutego oficjalnie ruszyły zapisy na nasz coroczny bieg. Trasa tradycyjna - 10 km (5 pętli), nawierzchnia polbruk i asfalt. Pomiar czasu elektroniczny. W tym roku różnicujemy wysokość opłat za uczestnictwo w zależności od terminu wpłaty. Zwróćcie uwagę na tabelkę cenową w regulaminie biegu. Zapisy na stronie elektronicznezapisy.pl.