22 Bieg Wilka nie odbędzie się... w tym roku

Zostań w domu!

Klub Sportowy Maratonka Grajewo wspólnie z Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego XXII Międzynarodowego Ulicznego Bieg Wilka podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej imprezy, która miała się odbyć 9 maja. Decyzja, w związku z epidemią koronawirusa, wpisuje się w działania, jakie są podejmowane w naszym regionie i całym kraju.

Zapisy ruszyły

Zapraszamy na 22 Bieg Wilka do Grajewa!

Od soboty 15 lutego oficjalnie ruszyły zapisy na nasz coroczny bieg. Trasa tradycyjna - 10 km (5 pętli), nawierzchnia polbruk i asfalt. Pomiar czasu elektroniczny. W tym roku różnicujemy wysokość opłat za uczestnictwo w zależności od terminu wpłaty. Zwróćcie uwagę na tabelkę cenową w regulaminie biegu. Zapisy na stronie elektronicznezapisy.pl.

XXII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka 9 maja 2020 r.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, Burmistrz Grajewa – Dariusz Latarowski
w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza na:

XXII MIĘDZYNARODOWY ULICZNY BIEG WILKA

Patronat Honorowy: Artur Kosicki – Marszałek Województwa Podlaskiego

Patronat Lokalny: Waldemar Remfeld – Starosta Grajewski

Dariusz Latarowski – Burmistrz Grajewa

Patronat medialny  Gazeta Współczesna
Partnerzy medialni: e-grajewo.pl, grajewo.pl, grajewo24.pl, iregionalni.pl, zyciegrajewa.pl, jadenapodlasie.pl

XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka

11 maja 2019 r. - Grajewo

W sobotę 11 maja 2019 roku na trasie ulicznej (Mickiewicza – Strażacka – 11 Listopada – Wierzbowa – Parkowa – ks. Popiełuszki – Mickiewicza) posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki odbył się XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. Przy zmiennej pogodzie (szczególnie na zakończenie) udział wzięło około 1000 uczestników z Polski i Litwy, którzy rywalizowali w 23 biegach na dystansach od 200 m do 10 000 m. W biegu głównym wystartowało 77 zawodników w tym 13 kobiet. Bardzo aktywnymi gośćmi honorowymi byli przedstawiciele grajewskich samorządowców, instytucji i zakładów pracy oraz sponsorów. Nie zawiedli kibice i rodzice.