Bieg Sylwestrowy A.D. 2017

Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na przebieżkę 27 grudnia 2017 roku do parku miejskiego za urzędem miasta. Na przebieżkę, bo dystans niewielki, a świąteczna pora nie zachęca do wielkich biegowych wyczynów. Będzie śpiewanie kolęd, gorąca herbata, może jakieś słodycze. Przebieramy się w stroje karnawałowe. Ponoć ma być nagrodzony najciekawszy. Jak ktoś stroju nie będzie miał, to nie szkodzi. Może wystartować bez… Oczywiście nie całkiem bez, bo się przeziębi.

KOLEŻEŃSKI BIEG SYLWESTROWY W GRAJEWIE

27 grudnia 2017 r. - sprawozdanie

Tradycyjnie w pierwszy dzień po Świętach Bożego narodzenia Klub Sportowy Maratonka Grajewo i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizują Koleżeński Bieg Sylwestrowy pod patronatem burmistrza miasta dla prawdziwych miłośników spędzania wolnego czasu na bieganiu. W tym roku po raz dwunasty biegano po alejkach Parku Wolności. Na trasach dla dzieci, młodzieży i dorosłych rywalizowało blisko 100 zawodniczek i zawodniczek w różnym wieku od najmłodszych biegnących z rodzicami po prawdziwych seniorów. Poza mieszkańcami Grajewa i okolic na starcie byli biegacze m. in. z Warszawy, Grodziska Maz., Łomży, Ełku, Moniek, Prostek i innych zakątków regionu.

Do pokonania mieli w zależności od kategorii wiekowej od 250 do 3200 m. I każdy ukończył bieg. Dodatkowo odbył się bieg integracyjny z udziałem uczestników biegu i zaproszonych gości. Wśród honorowych starterów nie zabrakło posła Kazimierza Gwiazdowskiego, burmistrza miasta Dariusza Latarowskiego i przewodniczącej rady Miasta Haliny Muryjas - Rząsy.

V Bieg Sylwestrowy

27 grudnia 2010 r. - Stary Rok - Nowy Rok...

Fotografia powyżej nasuwa pytanie, skądinąd w tym czasie powszechne, co ten Nowy Rok nam przyniesie? Panowie burmistrzowie – stary i nowy, biegli razem ramię w ramię… i niech ten przykład pójdzie w świat.

VI Bieg Sylwestrowy w Grajewie

27 grudnia 2011 r. - trochę zdjęć

Tekst będzie później...

Gitara, kolędy, Czerwony Kapturek, Bałwan... i takie tam klimaty

27 grudnia 2017 - trochę refleksji i zdjęć z 12 Biegu Sylwestrowego

Pogoda wymarzona do biegania. Chociaż rano było, można powiedzieć, nieprzyjemnie. Jednak w porę wyszło słońce i w zasadzie się wypogodziło. Jednak nadal chłód doskwierał, zwłaszcza takim jak ja, czyli niebiegającym. Tłumów zawodników dzisiaj nie zobaczyliśmy, ale atmosfera była zacna. W miarę pojawiania się nowych kostiumów rósł poziom humoru w społeczeństwie. Impreza przebiegła sprawnie. Wszyscy, którzy ukończyli bieg otrzymywali jakiś upominek lub słodycze.

Zapraszamy na 11 Bieg Sylwestrowy w Grajewie

27 grudnia 2016 r. godz. 10.00

regulamin biegu