Sylwester w Grajewie na sportowo
patronat Burmistrza Grajewa

31 grudnia 2023

ZAPRASZAMY!

W Sylwestra w parku Wolności w Grajewie przy ul. Strażackiej odbędzie się XVII Integracyjny Bieg Świąteczno – Noworoczny pod patronatem Burmistrza Grajewa. To będzie dobra okazja na sportowo zakończyć mijający 2023 rok. Dla uczestników przygotowano dystanse od 150 do ok. 3000 m.

Impreza rozpocznie się ok. godziny 9.45 wspólnym śpiewaniem kolęd. Następnie odbędą się biegi dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Dla najmłodszych przygotowano kilka dystansów od 150 m do 750 m. Po biegach dziecięcych odbędzie się bieg integracyjny po parkowych alejkach dla wszystkich chętnych. Na zakończenie wystartują osoby od 16 roku życia. Będą miały do pokonania ok. 3 000 m. W tym biegu można zejść z trasy po zaliczeniu dwóch okrążeń parku. Będzie też marsz Nordic Walking.

Dla wszystkich przygotowano okolicznościowe medale, słodycze, gorącą herbatę i ciepły posiłek. Mile widziane są przebrania sylwestrowe uczestników. Najlepsze otrzymają specjalne wyróżnienia.

Organizatorami biegu są: Centrum Organizacji Pozarządowych w Grajewie, Klub Sportowy Maratonka, MOSiR i Grajewskie Centrum Kultury, a współorganizatorami: Grajewo miasto, Hufiec Biebrzański ZHP im. 9 PSK, Towarzystwo Przyjaciół 9 PSK, OSP Grajewo, PUK.

Po imprezie w MOSiR odbędzie się spotkanie członków KS Maratonka i uczestników biegu.

WJ