Relacja Wieśka z wystawy Maratonki

Na wystawie 35 lat KS Maratonka w Grajewskiej Izbie Historycznej

W Grajewskiej Izbie Historycznej od końca października czynna jest wystawa „35 lat działalności Klubu Sportowego Maratonka Grajewo”. Przedstawiono na niej osiągnięcia i dokonania członków klubu w tym czasie.

Zdjęcie z lamusa

1986 r. - Rajcza

Czy to jeszcze pamiętasz?

Na fotografii ekipa Maratonki na górskiej eskapadzie.

35 LAT KS MARATONKA GRAJEWO

Uroczyste otwarcie wystawy

Dość nietypowo w Grajewskiej Izbie Historycznej otwarta została wystawa poświęcona 35–leciu działalności Klubu Sportowego Maratonka Grajewo. Zgromadzeni goście weszli do sali wystawowej po haśle „Gotowi do otwarcia wystawy? Start!” i wystrzale z pistoletu startowego.

Na uroczystość przybyło wielu gości – prawdziwych przyjaciół klubu. Wśród nich: poseł na sejm Kazimierz Gwiazdowski, przedstawiciele starostwa powiatowego z wicestarostą Tomaszem Cebelińskim, władze miasta z burmistrzem Dariuszem Latarowskim, przedstawiciele gminy Grajewo z sekretarzem Kazimierzem Grabowski. Byli też samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, delegacje szkół, harcerze, sponsorzy oraz członkowie i sympatycy Maratonki. Wszystkich przywitał prezes klubu Marcin Myszka.

Wystawa 35 lat KS Maratonka

od 26.10.19 do 16 stycznia 2020 roku

relacja fotograficzna z otwarcia

W minioną sobotę (26 października br.) w Grajewskiej Izbie Historycznej uroczyście została otwarta wystawa zorganizowana przez naszych członków. Wystawa - z okazji przypadającej w tym roku 35. rocznicy powstania Maratonki. W otwarciu tej naszej ekspozycji udział wzięło wielu znamienitych gości.

Maratonka ma 35 lat!

zbieramy informacje i pamiątki

W związku z organizacją jubileuszu 35-lecia istnienia klubu sportowego Maratonka Grajewo zwracmy się z prośbą do wszystkich dawnych i obecnych członków naszego klubu o przekazanie materiałów związanych z działanością klubu. Materiały te zostaną wykorzystane do przygotowania wystawy w Grajewskiej Izbie Historycznej. Otwarcie wystawy 26 października 2019 roku. Będzie dostępna dla  zwiedzających do 20 listopada.

Interesują nas zdjęcia, wycinki prasowe, dyplomy, numery startowe... może notatki (zapiski) z imprez, tabele rekordów życiowych - wszystko, co może świadczyć o działalności Klubu i jego członków.

Kontakt w sprawie jubileuszu i pamiątek:

M. Myszka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 519-508-602
W. Jerulank - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 604-550-860
K. Borawski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605-241-188

M.M.