XI Bieg Rolnika

Zapraszamy do Sojczyna Borowego

15 września 2018 r.

Jedenasta edycja jesiennego biegu rolników (i nie tylko) zawędrowała do Sojczyna Borowego - wsi położonej oczywiście na terenie gminy Grajewo. Trzy kilometry od drogi krajowej 65, na skraju Bagien Biebrzańskich. Dystans 5 kilometrów. Rolnicy mogą wybrać krótszą wersję 3-kilometrową. Nagrodą główną będzie... może to kogoś zaskoczy - oczywiście kogut. Dzieci i młodzież będą biegać na trasach od 250 m do 1500 m. Biuro i baza zawodów w świetlicy wiejskiej w Sojczynie.

 Dojazd z Grajewa: w Rudzie należy skręcić w lewo (drogowskaz "Sojczyn B. 4"), przy dawnej szkole podstawowej w prawo. Natomiast z Białegostoku: za Ciemnoszyjami w prawo (drogowskaz "Sojczyn B. 3"). Chyba nie można zabłądzić. Początek o godz. 10.00, bieg główny 11.30.

Zapisy meilowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię, nazwisko, kat. rolnik/nie, rok ur., miejscowość, ewentualnie przynależność klubowa). Lista startowa w zakładce Rolnik/Lista. Regulamin tutaj.docx lub tutaj.pdf.

Zapraszamy do Sojczyna

(K.B.)