Utrudnienia na grajewskich ulicach 11 maja

W sobotę 11 maja podczas XXI Międzynarodowego Ulicznego Biegu Wilka na niektórych grajewskich ulicach wystąpią kilkugodzinne utrudnienia. Z tego powodu Organizatorzy imprezy serdecznie proszą mieszkańców tych ulic i części osiedla Centrum o wyrozumiałość i zrozumienie. Taki bieg wymaga bezpiecznych i pustych ulic.

I tak od godz. 7.30 do godz. 13.30 zamknięte będą ulice: Mickiewicza, część Strażackiej i Popiełuszki oraz od godz. 11.40 do 13.30 dodatkowo ulic: 11 Listopada, Świerkowa, Brzozowa, Wierzbowa, Parkowa.

Będą zamykane ulice, na których będą biegać uczestnicy Biegu Wilka. Jednocześnie Organizatorzy proszą o unikanie parkowania samochodów na tych ulicach w piątek wieczorem i w sobotę od rana także na parkingu przy Urzędzie Miasta i Starostwie Powiatowym, by nie utrudniać przeprowadzenia imprezy. W tym czasie ulice będą wyraźnie oznakowane przy pomocy sprzętu drogowego i kolorowych taśm.

Oczywiście porządku w tym czasie pilnować będą policjanci oraz wolontariusze i u nich można uzyskać informacje o utrudnieniach.
W minionych latach mieszkańcy tej części miasta mimo utrudnień wykazywali dobrą wolę wobec Organizatorów i starali się im wybaczać te kilkugodzinne utrudnienia. Oby tak było i w najbliższą sobotę.
Zachęcamy do czynnego udziału i kibicowania.

Organizatorzy Biegu Wilka