W niedzielę 4 marca 2018 roku w całym kraju po raz szósty odbędzie się impreza biegowa pod hasłem Bieg Tropem Wilczym, która ma upamiętnić Żołnierzy Wyklętych walczących o wolną Polskę. Bieg odbędzie się też w Grajewie, a jego organizatorem jest Miasto Grajewo. Honorowy Patronat objął Burmistrz Miasta.

 

Bieg przywołuje pamięć o walce podziemia niepodległościowego z komunistyczną władzą powojennej Polski. W Grajewie i okolicach mamy wielu Żołnierzy Wyklętych i impreza przypomni ich udział w tych wydarzeniach. Bieg ma charakter koleżeński, integracyjny, edukacyjny i wychowawczy. Przy okazji też propaguje sport jako sposób na zdrowy tryb życia.

Bieg Tropem Wilczym odbędzie się na terenie Klubu Hades przy ul. Wojska Polskiego. Na uczestników czeka dystans 1963 metrów. Start i meta znajdują się na boisku piłkarskim. Przy niesprzyjającej aurze trasa może ulec nieznacznym zmianom. Organizatorzy nie przewidują mierzenia czasu i klasyfikowania najlepszych na mecie. Liczy się udział. Dla zapisanych uczestników przygotowano atrakcyjne pakiety startowe przygotowane przez Fundację Wolność i Demokracja. Mile widziane będą stroje przystrojone symbolami nawiązującymi do tematyki patriotycznej. Liczba miejsc ograniczona !

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(w e-mailu prosimy podać: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i telefon)

Bieg Tropem Wilczym w Grajewie rozpocznie się o godz. 12.00.

Organizator: Miasto Grajewo. Partnerzy: Grajewskie Centrum Kultury, MOSiR KS Maratonka.

Więcej informacji na stronie: www.tropemwilczym.pl/bieg/grajewo/

--
Z wyrazami szacunku
Daniel Purwin
tel. 507-264-164