10 Bieg Rolnika

- lista startowa -

5 km DANÓWEK * 16 września 2017 r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

nr nazwisko imię rolnik
miejscowość klub
1.  Kadyszewski Arkadiusz nie Grajewo -
2.  Szycik Waldemar nie Grajewo KS Maratonka
3.  Liniewski Jan nie Grajewo -
4.  Opara  Roman  nie Czarna Wieś -
5.  Zabielski Krzysztof nie Mońki Team Zabielski
6.  Malinowski Jacek   Kramarzewo -
7.  Wyszyński Piotr    Kramarzewo -
8.  Wołyniec  Emilia nie Gołdap  rowerysportowy.pl
9.  Borowski Michał nie Grajewo KS Maratonka
10.  Sokół  Przemysław nie  Białystok -
11.  Sokół  Bartosz  nie  Białystok  -
12.  Krzyżanowski Karol tak Sołki KS Maratonka
13.  Stypułkowski Wawrzyniec nie Grajewo KS Maratonka
14.  Jerulank Wiesław nie Grajewo KS Maratonka
15.  Hołubiczko Irena tak Sojczyn Borowy -
16.  Szumska Elżbieta tak Ciemnoszyje -
17.  Szarnecka Małgorzata tak Ciemnoszyje -
18.  Jankiewicz Barbara tak Sojczyn Borowy -
19.  Dembiński Jarosław nie Grajewo  KS Maratonka
20.  Ajdyn Ewelina nie  Koszarówka -
21.  Truszkowska  Ewelina tak Szymany Kolonie -
22.  Paliwoda  Marek nie Grajewo -
23.  Żabińska  Aneta tak Wierzbowo  
24.  Olszewska  Dorota tak Wierzbowo  
25.  Rogowska  Jolanta tak Popowo  
26.  Bieńkowski  Artur nie Grajewo  
27.  Dominici  Fabricio nie Grajewo  
28.  Bochenko  Daniel tak  Brzozowa  
29.  Bochenko  Patrycja  nie Brzozowa  
30.  Grygo Paweł nie Prefbet Śniadowo  
31.  Krause Janusz nie Prostki KS Maratonka
32.  Jankowski Andrzej nie Białystok  Klub Decathlon Białystok
33.  Pranckunas  Petras nie Vilnius Na, pagauk!
34.  Zabielska Barbar

nie

Mońki Team Zabielski
35.  Spyła Darosław   Ełk Serduszko Team Ełk
36.  Limberger Janusz

nie

Ełk  Serduszko Team Ełk
37.  Limberger Katarzyna nie Ełk Serduszko Team Ełk
38.  Zubowicz Janina nie Sejny  
39.  Sawicki Adam nie Prostki KS Maratonka
40.  Rutkowska Katarzyna nie    
41.  Godlewski Andrzej tak Borawskie Biegamy dla zdrowia
42.  Godlewski Piotr tak Borawskie  
43.  Jakubiec Angelika nie Ełk Serduszko Team Ełk 
44.  Kohlman Marcin nie Grajewo  
45.  Żabiński Mirosław   Sikora  
46.  Babul Tomasz nie Grajewo  
47.  Turowski Robert   Sojczyn Borowy  
48.  Wronowski Rafał nie Banie Mazurskie  
49.  Fiedorczyk Janusz nie Ełk KS Maratonka
50.  Fiedorczyk Teresa nie Ełk KS Maratonka
51.  Fiedorczyk Anna nie Ełk KS Maratonka
52.          
53.          
54.          
55.          
56.          
57.          
58.          
59.          
60.