Mielno 2018

Coroczny zlot morsów w Mielnie w tym roku również nie mógł się odbyć bez uczestnictwa morsów z Maratonki. Być może nie wszyscy wiedzą, ale poza bieganiem mamy dość liczą grupę, która w zimie spędza czas w okolicznych rzekach, jeziorach i stawach próbując poprawić hart ducha. Morsujemy, kto gdzie może, Adam ma silną grupę w Prostkach, Roman morsuje w Rajgrodzie, Alicja oczywiście w Ełku, a grajewskie morsy mają Bogusze i ośrodek Szych.

Ryga - Tallin - Sztokholm... na rowerze

wakacje 2017

W przerwie między semestrami, gdy pogoda nie sprzyja, znalazłem chwilę by powspominać wakacje, a co za tym idzie zeszłoroczną wyprawę rowerową „Ryga – Tallin – Sztokholm 2017”, w której brałem udział wraz z moimi przyjaciółmi.

Sam pomysł podjęcia tej inicjatywy zrodził się po sylwestrze 2017, gdy zastanawialiśmy się nad wyzwaniami na nowy rok. Chcieliśmy osiągnąć coś, co wydawałoby się niemożliwe i pozostałoby w naszej pamięci na wiele lat. Idąc śladem naszych starszych kolegów postanowiliśmy przejąć stowarzyszenie „Bike travels” i zorganizować wyprawę rowerową.

Hajnowska dwunastka

7 października 2017 r.

Po raz ósmy zorganizowano bieg Hajnowska Dwunastka. Tradycyjnie nasz klub reprezentowałem ja i Marcin. Do Hajnówki przyjechaliśmy dzień wcześniej. Przygotowania do biegu zaczęliśmy wieczorem od małej „rozgrzewki”.

39 Maraton Warszawski

24 września 2017

W niedzielę 24 września 2017 roku w Warszawie odbył się 39 maraton warszawski. Na starcie stanęło kilka tysięcy biegaczy, na mecie zameldowało się 5457 zawodników. Wśród nich trzy osoby z naszego klubu: Aneta Sakowska, Waldemar Szycik i Marcin Myszka. Zacznijmy od tego, że przyjechaliśmy do Warszawy z Waldkiem dzień wcześniej, czyli w sobotę i…

27 BIEG POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

29 lipca 2017 r. - Warszawa

Ponad dwudziestoosobowa grupa zawodników Maratonki oraz przyjaciół Klubu z Grajewa i okolic, reprezentująca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie wzięła udział w 27 edycji Biegu Powstania Warszawskiego. Na starcie 29 lipca 2017 stanęło prawie 10000 uczestników, aby rywalizować na dwóch dystansach – 5 i 10 tys. metrów.

XVII Półmaraton Hajnowski


20 maja 2017 roku zorganizowano po raz 17 Półmaraton Hajnowski. Dla mnie był to już 12 start w tym biegu. Jest to moja ulubiona impreza sportowa obok Biegu Wilka i Biegu Powstania Warszawskiego. W tym roku to już chyba tradycyjnie oprócz mnie Maratonkę reprezentowali Waldek Szycik i Marcin Myszka.

Korespondencja Darii z Islandii

22 kwietnia 2017 r. - maraton w Reykjaviku

Daria Łuczków pisze:

***

Kilka słów z maratonu - Reykjavik, 22 kwietnia 2017
(na zdjęciu to ja na 7., 27. i 42. kilometrze 😊)

Minął już tydzień, ale nie mogę przestac o tym myśleć.